Середа, 21.11.2018, 04:52
Приветствую Вас Гість | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории каталога
Мои статьи [10]
Наш опрос
Яку інформацію Ви б хотіли бачити на сайті частіше?
Всього відповідей: 18
Форма входа
Поиск
Друзья сайта

Статистика
Відділ водних ресурсів АМУВГ
Главная » Статьи » Мои статьи

Всесвітній день води 2009
20 березня 2009 року Апостолівське міжрайонне управління водного господарства провело заходи присвячені Всесвітньому дню води. В управлінні відбулися урочисті збори, на яких керівник та спеціалісти управління доповіли про стан водних ресурсів та відзначили спеціалістів, які своєю плідною працею зробили внесок у розвиток водного господарства та здійснення водоохоронних заходів.  
Зі вступним словом до присутніх звернувся начальник управління - Черствий Олексій Васильович. У своїй промові він наголосив на важливості проведення екологічних акцій та заходів, інформування широких кіл громадськості щодо проблем водних ресурсів регіону, окреслив основні завдання та напрямки у їх вирішені.
З доповіддю виступив інженер з використання водних ресурсів Ліпінський Юрій Леонідович. У своєму виступі він зазначив роль водних ресурсів у житті людини та їх сучасний стан. Відзначив важливість проведення святкування Всесвітнього дня води та наголосив, що цьогорічна його тематика присвячена транскордонним водам. 
Після закінчення виступів начальник управління Черствий О.В. та начальник відділу водних ресурсів Чорба Т.І. розпочали нагородження спеціалістів – активістів водного господарства. Почесні грамоти за вагомий внесок у розвиток меліорації та водного господарства та сумлінну працю отримали – Кононенко А.М., Соколик О.В., Чорба Т.І., Берьозкін О.Ю., Бистрова Т.І.
Святкування Всесвітнього дня води було продовжено у школах села Ленінське. Місце проведення було обрано не випадково, так як село розташоване на березі Каховського водосховища, тому проблеми пов’язані з транскордонними водами його жителям знайомі.  
Перед учнями 5 – 8 класів виступили спеціалісти Апостолівського МУВГ – Ліпінський Ю.Л. та Павлюк О.Л., які у своїх доповідях закликали до бережливого та дбайливого відношення до водних ресурсів.
Учні підготували реферати та презентацію проекту щодо проблем Каховського водосховища та річки Базавлук. Школярі активно приймали участь у конкурсах на найкращий вірш та виставці малюнків про воду. Переможців було нагороджено почесними грамотами Апостолівського МУВГ та пам’ятними подарунками від спонсорів.

  


Категория: Мои статьи | Добавил: vvr (02.04.2009) | Автор: yura
Просмотров: 516 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
avatar
Copyright MyCorp © 2018