http://vvr.at.ua

Вівторок, 21.05.2019, 21:47 Адміністратор сайту - Ліпінський Ю.Л.

Вы вошли как Гість | Группа "Гості" | RSS  Структура Діяльність Контакти |          | Мой профиль | Выход

Меню сайта
Разделы новостей
===================

===================
=
Форма входа
Календарь
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Поиск
Друзья сайта


Статистика"Благоустрій – справа кожного”
    Середовище, в якому ми проживаємо, залежить не тільки від примх матінки – природи, але і від відношення до нього кожного із нас. Проблема створення здорового довкілля стала для усіх нас життєво важливою.
    Відповідно до Указу Президента України від 06.08.1998 р. №855/98 "Про день довкілля", розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 р. №777-р "Деякі питання проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою "За чисте довкілля", наказу Державного комітету України по водному господарству від 04.04.2011 р. №30 "Про проведення "Місячника благоустрою" з метою приведення до належного естетичного та санітарного стану навколишніх територій 16 квітня 2011 року працівники Апостолівського міжрайонного управління водного господарства прийняли участь у заходах присвячених Дню довкілля. Колектив управління вийшов на закріплені території. Було упорядковано 9,3 га території парку, посаджено 10 дерев і 5 кущів, створено новий квітник площею 0,003 га, упорядкована територія насосних станцій. Робітники управління упорядкували 1 км узбіччя автодороги після зимового періоду, 0,8 км берегів водних об’єктів було очищено від сміття та ліквідовано  2 стихійних сміттєзвалища. В заходах присвячених Дню довкілля приймало участь 147 працівників управління.
     Сподіваємося, що зусилля які витрачено на наведення порядку не пройшли даремно і зміни у ставленні людей до оточуючого середовища, підвищення їх свідомості і дбайливе ставлення до природи стане насправді масовим явищем у суспільстві і в майбутньому.
І.Б. Зінов’єв,
інженер з використання ВР
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

«Меліоративна система до поливу вже підготовлено»

     Найважливішу роль  у сільському господарстві Дніпропетровщини відіграють зрошувані землі, але без достатнього зволоження сільськогосподарських культур високого врожаю не виростити. Одним з головних завдань, яке покладено на  Апостолівське міжрайонне управління водного господарства, є своєчасне подання технічної води в точки водовиділу для подальшого використання її в вирощуванні сільгоспкультур.      
     Для підтримки в робочому стані зрошувальних мереж працівниками управління постійно проводяться роботи по їх ремонту. До поливного сезону 2011 року  в районі підготовлено міжгосподарську мережу: трубопроводи – 51,5 км; канали – 17 км; гідротехнічні споруди – 30 шт;  насосносилових агрегатів- 80 шт., насосних станцій -17 шт.
     Нашим управлінням у 2011 році планується подавати воду на полив сільськогосподарських культур слідуючим агроформуванням : ПВФ "Агроцентр" , ПАФ "Восток" , ТОВ "Агрономія" та іншим  на площі 2,5 тис.га.
    Сумлінно несуть трудову вахту машиністи насосних установок Берест О.С., Прохорець В.В., слюсар-ремонтник Красавчиков В.В., тракторист-машиніст Корнілов О.А., водій Лясов В.Д., електрогазозварники Якимець В.Ф., Козаченко В.А.
     Працівники управління запрошують до плідної співпраці всіх бажаючих, а також хто бажає знову розпочати зрошення земель, адже переваги зрошення, особливо в наш час із такою мінливою погодою, не виникає сумніву. Гадаю, нас почують керівники фірм, одноосібники. Звичайно, для співпраці з новими водокористувачами потрібні додаткові кошти для переобладнання агрегатів і підведення до відповідних технічних параметрів споживача. Спеціалісти управління завжди готові в процесі подальшого діалогу вирішити всі проблеми.
О.В. Пономаренко,
завідувач РММ
                 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
«Всесвітній день води 2011»
   Згідно з рекомендаціями Конференції ООН з довкілля та розвитку, що містяться у розділі  18 (Ресурси прісної води) Порядку денного на XXI століття, 2 грудня 1992 року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію про що­річне проведення Всесвіт­нього дня води 22 березня, починаючи з 1993 року. Голо­вна мета започаткування Дня води — проведення активного інформування серед широких верств населення та привер­нення уваги громадськості і політиків до проблем води. 
   Враховуючи значення, яке вода має для життєдіяль­ності людини і всього живого на землі, вже стало традицією проведення заходів, присвя­чених Всесвітньому дню води. Цьогорічні заходи присвячені Всесвітньому дню води проводяться під гаслом «Вода для міст».
22 березня 2011 року Апостолівське міжрайонне управління водного господарства провело заходи присвячені Всесвітньому дню води.
   В управлінні відбулися урочисті збори, на яких керівник та спеціалісти управління доповіли про стан водних ресурсів та відзначили спеціалістів, які своєю плідною працею зробили внесок у розвиток водного господарства та здійснення водоохоронних заходів.  
   Спеціалісти відділу водних ресурсів Апостолівського МУВГ активно ведуть роботу по облаштуванню природних водних джерел, намагаючись запобігти їх зникненню і сподіваючись привернути увагу суспільства до проблеми водних ресурсів. Тому у Всесвітній день води було вирішено урочисто відкрити та освятити джерело, що знаходиться на відстані 1,5 км на південно – захід від села Михайлівка.
   У відкриті джерела взяли участь начальник управління агропромислового розвитку Апостолівської РДА О.В. Горбунов, голова Апостолівської районної профспілки АПК Я.М. Аленін, представники Михайлівської сільської ради та населення с.Михайлівка. Обряд освячення провів отець Степан. До присутніх звернувся начальник Апостолівського МУВГ  О.В. Черствий, який у своїй промові наголосив про важливість проведених робіт по відновленню джерел та про інші екологічні заходи управління. 
   Ми повинні усвідомити, що саме від нашого ставлення до водних ресурсів країни залежить, яку воду будемо споживати ми та наші діти.
   Висловлюємо щиру подяку голові Михайлівської сільської ради В.Д. Карачубану, отцю Степану та всім учасникам за допомогу в організації та проведенні урочистої події.
Ю.Л. Ліпінський,
інженер з використання ВР Ікат.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 
"Вода – життя, діти – майбутнє!" 
  Фахівці відділу водних ре­сурсів Апостолівського між­районного управління вод­ного господарства, Юрій Лі­пінський та Радмила Луценко продовжують займатися еко­лого – просвітницькою робо­тою в школах Апостолівсь­кого району.
   9 лютого 2011 року був проведений еколого – просвітницький  урок на тему «Бережімо водні ресурси»  серед учнів 5-7 класів Першотравенської ЗОШ.  Учням розповіли про водні об’єкти рідного краю та їх екологічний стан.
   16 лютого 2011 року провели екологічну  лекція на тему «Водні об’єкти рідного краю»  серед учнів 5-8 класів Запорізької ЗОШ Апостолівського району. Учні приймали активну участь в обговорені екологічних проблем рідного краю найактивнішим був Коломієць В..
   23 лютого 2011 року фахівці АМУВГ завітали до Вільненської ЗОШ Апостолівського району де зустрілися з учнями 5-8 класів і провели еколого-просвітницький урок на тему «Чисті береги – здорові водойми». Учні з турботою поставилися до проблем засмічення водних об’єктів. Також учнями 5-7 класів були намальовані малюнки на тему «Збережемо воду». Серед учнів 5 класу найкращий малюнок намалював – Пашковця Д., серед 6 класу – Пархомчик Л., серед 7 класу – Наточій В.  та Бокій О.
  Всі школярі отримали брошури про водні об’єкти розташовані на території їхніх сільських рад і з зацікавленістю вивчали водні ресурси та  роздивлялися фото річок, ставків, каналу на яких вони полюбляють відпочивати влітку.
  Спеціалісти відділу водних ресурсів АМУВГ вдячні керівництву Апостолівського районного відділу  освіти та педагогічним колективам Першотравенської ЗОШ, Запорізької ЗОШ, Вільненської ЗОШ за розуміння важливості питань екологічних проблем регіону.
Р.Г. Луценко,
інженер з використання

 

АМУВГ © 2019