http://vvr.at.ua

Четвер, 27.06.2019, 07:12 Адміністратор сайту - Ліпінський Ю.Л.

Вы вошли как Гість | Группа "Гості" | RSS  Структура Діяльність Контакти |          | Мой профиль | Выход

Меню сайта
Разделы новостей
===================

===================
=
Форма входа
Календарь
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Поиск
Друзья сайта


Статистика      17 березня 2011 року фахівці відділу водних ресурсів Апостолівського МУВГ завітали до Токівської ЗОШ. З учнями 5 – 8 класів був проведений еколого – виховний урок, присвячений Всесвітньому дню води, а також обговорені проблеми річки Кам’янка та шляхи покращення її екологічного стану. Активну участь у розмові взяв учень 6 класу – Сікорський Віктор. Школярам були роздані брошури про водні об’єкти, що розташовані на території Токівської сільської ради.

     10 березня 2011 року фахівці відділу водних ресурсів Апостолівського МУВГ завітали до Жовтокам`янської ЗОШ. З учнями 5 – 9 класів був проведений еколого – виховний урок, присвячений Всесвітньому дню води, а також обговорені проблеми річки Жовтенької та шляхи покращення її екологічного стану. Школярам були роздані брошури про водні об’єкти, що розташовані на території Кам‘янської сільської ради.

    23 лютого 2011 року фахівці АМУВГ завітали до Вільненської ЗОШ Апостолівського району де зустрілися з учнями 5-8 класів і провели еколого-просвітницький урок на тему «Чисті береги – здорові водойми». Учні з турботою поставилися до проблем засмічення водних об’єктів. Також учнями 5-7 класів були намальовані малюнки на тему «Збережемо воду». Серед учнів 5 класу найкращий малюнок намалював – Пашковця Д., серед 6 класу – Пархомчик Л., серед 7 класу – Наточій В.  та Бокій О.

     16 лютого 2011 року був проведений еколого – виховна лекція на тему «Водні об’єкти рідного краю» серед учнів 5-8 класів Запорізької ЗОШ Апостолівського району. Активну участь у розмові взяли всі учні, найактивнішим був Коломієць В.. Школярам були роздані брошури про водні об’єкти розташовані на території Першотравенської сільської ради.
     Учні подякували представникам Апостолівського МУВГ за цікаву лекцію та висловили побажання в подальших зустрічах для вирішення проблем водних ресурсів рідного краю. В свою чергу фахівці АМУВГ висловили подяку педагогічному колективу Запорізької ЗОШ.


    Фахівці відділу водних ресурсів Апостолівського міжрайонного управління водного господарства, Юрій Ліпінський та Радмила Луценко продовжують займатися еколого – просвітницької роботою в школах Апостолівського району. 9 лютого 2011 року був проведений еколого – виховний урок на тему «Бережімо водні ресурси» серед учнів 5-7 класів Першотравенської ЗОШ.
    Разом з учнями були обговорені питання по покращенню екологічного стану водних ресурсів нашого краю. Школярам були роздані брошури про водні об’єкти розташовані на території Першотравенської сільської ради. Учні подякували представникам Апостолівського МУВГ запізнавальний урок та цікаві брошури про водні об’єкти. 


   27 січня 2011 року фахівці відділу водних ресурсів Апостолівського міжрайонного управління водного господарства, впродовж заходів по екологічному вихованню дітей, провели еколого – виховний урок з учнями 5 – 9 класів Михайлівської ЗОШ. 
Спеціалісти відділу водних ресурсів підготовили школярам екологічні брошури про водні об’єкти, які розташовані на території Михайлівської сільської ради.
    Перед учнями виступили інженер з використання ВР І кат. – Ліпінський Ю.Л. та інженер з використання ВР – Луценко Р.Г. Вони розповіли про сьогоднішній стан водних ресурсів та про відновлені джерела на території Михайлівської сільської ради. Учні розповіли про випадки засмічення та недбайливого ставлення до річки Кам’янки, про негативні наслідки складання сміття понад берегом. Було вирішено, що навесні фахівці відділу спільно з учнями Михайлівської ЗОШ впорядкують прибережну захисну смугу річки Кам’янка біля с. Михайлівка.

АМУВГ © 2019