http://vvr.at.ua

Середа, 18.07.2018, 01:21 Адміністратор сайту - Ліпінський Ю.Л.

Вы вошли как Гість | Группа "Гості" | RSS  Структура Діяльність Контакти |          | Мой профиль | Выход

Меню сайта
Разделы новостей
===================

===================
=
Форма входа
Календарь
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Поиск
Друзья сайта


СтатистикаВідновлення та впорядкування джерела

     Згідно доручення Голови Держводгоспу України від 23.07.2007 р. №2675/9/11-07 «Щодо проведення робіт з відновлення джерел» Апостолівське міжрайонне управління водного господарства постійно проводить роботи по відновленню та впорядкуванню водних джерел Апостолівського та Широківського районів.

(Натисніть на позначку, щоб побачити фото джерела) 


       Апостолівське міжрайонне управління водного господарства постійно проводить роботу по відновленню та впорядкуванню водних джерел Апостолівського та Широківського районів.

     23 червня 2015 року спеціалісти відділу водних ресурсів розчистили та упорядкували джерело, що знаходиться поблизу с. Михайлівка Михайлівської сільської ради Апостолівського району. Фахівці розчистили русло джерел, територію навколо джерела прибрали від сміття та зробили зручне місце для підходу до джерела. Апостолівське МУВГ й надалі буде проводити обстеження та пошук джерел. 


      06 травня 2015 року, впродовж заходів по проведенню місячника благоустрою, спеціалісти відділу водних ресурсів розчистили та упорядкували п’ять джерел на території Михайлівської сільської ради Апостолівського району. Фахівці відділу розчистили русло джерел, прибрали територію від сміття та зробили зручні східці до джерел. Поблизу кожного джерела було висаджено верби. 


   17 липня 2014 року спеціалісти відділу водних ресурсів розчистили та упорядкували два джерела, що розташовані поблизу села Михайлівка Апостолівського району. Фахівці відділу розчистили русло джерел, прибрали територію від сміття, скосили трава та бур’ян. Апостолівське МУВГ й надалі буде проводити обстеження та пошук джерел, щоб вони знаходилися в зразковому стані.


     13 червня 2014 року спеціалісти відділу водних ресурсів розчистили та упорядкували два джерела на території Широківського району. Джерело, що знаходиться в смт Широке перебувало в задовільному стані. Фахівці відділу прибрали територію від сміття та скосили бур’ян.Джерело в селі Новокурське перебувало в гіршому стані. В ході проведених робіт було розчищено русло джерела, прибрано територію від сміття, скошено бур’ян та суху траву. Під час проведених робіт до джерела неодноразово підходили мешканці села та наповняли свої пляшки.


    29 квітня 2014 року, впродовж заходів по проведенню місячника благоустрою, спеціалісти відділу водних ресурсів розчистили та упорядкували три джерела на території Михайлівської сільської ради Апостолівського району.  Фахівці відділу розчистили русло джерел, прибрали територію від сміття та зробили зручні східці до джерел. Поблизу кожного джерела було висаджено по п’ять верб.  Апостолівське МУВГ й надалі буде проводити обстеження та пошук джерел, щоб вони знаходилися в зразковому стані.


    Наприкінці 2013 року спеціалісти відділу водних ресурсів обстежили джерела на території Михайлівської сільської ради Апостолівського району. В результаті обстежено встановлено, що джерела знаходяться в задовільному стані. Фахівці відділу провели роботу по впорядкуванню та очищенню чотирьох джерел. Розчистили русло джерел, прибрали територію від сміття та зробили зручні східці до джерел. 

      Обстеження в чергове засвідчило те, що джерела потребують постійного догляду. Апостолівське МУВГ й надалі буде проводити обстеження та пошук джерел, щоб вони знаходилися в зразковому стані. 


     


      Спеціалісти відділу водних ресурсів Апостолівського МУВГ активно ведуть роботу по облаштуванню природних водних джерел, намагаючись запобігти їх зникненню і сподіваючись привернути увагу суспільства до проблеми водних ресурсів. 

       В 2009 році спеціалістами відділу впорядковано 5 джерел (одне біля с.Михайлівка, три біля с.М.-Заводське та одне в смт. Широке).   В 2010 році спеціалістами відділу впорядковано 8 джерела (три біля с.Михайлівка, три біля с.М.-Заводське, одне в смт. Широке одне біля с. Новокурське).


Учні Жовтокам`янської ЗОШ відновили та впорядкували природне водне джерело біля села Жовте.


     10 червня 2009р. Апостолівським МУВГ була проведена акція «Відновлення джерел», в якій прийняли участь представники Дніпропетровського облводгоспу та його відокремлених підрозділів - міжрайонних управлінь водного господарства.

Відео ТРК "Атлант”


АМУВГ © 2018