http://vvr.at.ua

Вівторок, 21.05.2019, 21:46 Адміністратор сайту - Ліпінський Ю.Л.

Вы вошли как Гість | Группа "Гості" | RSS  Структура Діяльність Контакти |          | Мой профиль | Выход

Меню сайта
Разделы новостей
===================

===================
=
Форма входа
Календарь
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Поиск
Друзья сайта


Статистика    День довкілля відзначається у нашій державі з 1998 р. згідно Указу Президента України "Про День довкілля". Всі громадяни нашої  держави проводять заходи спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об'єктів, поширення екологічних знань.


Відповідно до доручення Дніпропетровського облводресурсів від 07.04.2016 року № 667/11-16 «Про проведення місячника благоустрою» 23 квітня 2016 року працівниками Апостолівського МУВГ було проведено щорічну акцію – День Довкілля.

   Протягом проведення заходів з озеленення та благоустрою було: упорядковано 2,0 га території, висаджено 10 дерев, 10 кущів.  Прибрано від сміття  1,2 км доріг та 0,2 км берегів водних об’єктів.

     Відповідно до доручення Дніпропетровського облводресурсів від 07.04.2016 року № 667/11-16 «Про проведення місячника благоустрою» Апостолівським міжрайонним управлінням водного господарства проведено конкурс дитячих малюнків на тему «Не забруднюй річку!!!».

      Відповідно до листа Дніпропетровського облводресурсів від 30.03.2016 року № 569/04-16 «Про участь у акції «Дерево миру» Апостолівське міжрайонне управління водного господарства долучилось до проведення всесвітньої соціально-екологічної ініціативи «Дерево миру» в Україні. 9 квітня 2016 року працівниками управління було проведено прибирання парку та клумб, розташованих на прилеглій до установи території, а також висаджено 15 дерев та кущів.


       15 серпня 2015 року на виконання доручення Дніпропетровського облводресурсів від 12.08.2015 № 1611/11-15 працівники Апостолівського МУВГ взяли участь у проведенні суботника з благоустрою на власних та закріплених територій.

    У рамках суботника працівниками управління були здійснені заходи щодо впорядкування територій поблизу водних об’єктів, на меліоративних системах та водогосподарських спорудах, на територіях поблизу адміністративних будівель та виробничих баз управління. Працівники управління очистили та прибрали від сміття 250 метрів  прибережної захисної смуги Каховського водосховища біля насосної станції № 25. Також цього дня було упорядковано 2,5 га  власних та закріплених  територій,   прибрано від сміття 500 метрів доріг та виконано побілку водогосподарських споруд.


«Зробимо Україну чистою! - 2015»

     На виконання доручення Дніпропетровського облводресурсів від 24.04.2015  № 809/11-15 Апостолівське міжрайонне управління водного господарства інформує, що 25 квітня 2015 року працівники управління приєдналися до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою! - 2015».

     У рамках акції працівниками управління разом з волонтерами та громадськістю були здійснені заходи щодо до впорядкування територій поблизу водних об’єктів, на меліоративних системах та водогосподарських спорудах, на навколишніх територіях  адміністративних будівель та виробничих баз. В зазначених заходів взяло участь понад 120 чоловік, очищено від сміття 400 метрів берегу Каховського та Шолохівського водосховищ. Проведено побілку водогосподарських споруд.  


День довкілля 2013 в Апостолівському МУВГ

25 квітня 2013 року, впродовж заходів по проведенню «Місячника благоустрою», спеціалісти відділу водних ресурсів Апостолівського МУВГ та учні Михайлівської ЗСШ провели заходи, по благоустрою та озелененню берега річки Кам’янка в селі Михайлівна.

20 квітня 2013 року Апостолівське МУВГ прийняло участь у заходах присвячених до Дня довкілля. Колектив управління вийшов на закріплені території. Були посаджені дерева та кущі. Робітники управління упорядкували узбіччя дороги після зимового періоду. Працівники попрацювали на славу, отримавши задоволення від проведеної роботи.

 
19 квітня 2013 року спеціалістами відділу водних ресурсів Апостолівського МУВГ, впродовж заходів по проведенню «Місячника благоустрою», було розчищено та упорядковано п’ять джерел на території Михайлівської сільської ради. Було розчищено русла джерел, прибрано територію від сміття та скошено бур’ян та суху траву.


Спільно зі школярами, понад берегом річки, було посаджено 50 дерев та 10 кущів. Ділянка берега річки, на яку було вирішено висаджувати дерева, знаходиться на відстані 100 метрів від школи, тому висаджені дерева постійно будуть під пильною увагою школярів.
18 квітня 2013 року на березі річки Кам’янка спеціалісти відділу водних ресурсів Апостолівського МУВГ провели екологічну бесіду з учнями 5-8 класів Михайлівської ЗСШ. Разом з учнями було проведено обстеження санітарного стану річки Кам’янки.

Учасники отримали пам’ятні брошури, в яких міститься інформація про водні ресурси Апостолівського району, про святкування Дня довкілля, про проблему сміття та шляхи її вирішення.

17 квітня 2013 року спеціалісти відділу водних ресурсів Апостолівського МУВГ познайомили учні 5-8 класів Ленінської ЗСШ з роботою насосної станції № 21. Фахівці відділу провели екологічну бесіду з школярами, розповіли їм про водні об’єкти Апостолівського району.

Діти уважно слухали історію створення Каховського водосховища, плюси та мінуси його спорудження. З технологічним процесом подачі води на зрошувальні землі ознайомив ланковий машиніст НС №21 Тесляк В.С. По завершені акції кожний з учасників отримав пам’ятну брошуру, в якій міститься інформація про водні ресурси Апостолівського району, про святкування Дня довкілля, про проблему сміття та шляхи її вирішення.


 


День довкілля 2011 

    16 квітня 2011 року Апостолівське МУВГ прийняло участь у заходах присвячених до Дня довкілля. Колектив управління вийшов на закріплені території. Було висаджено квіти на клумбах в парку управління, посаджені дерева та кущі, упорядкована територія насосних станцій. Робітники управління упорядкували узбіччя дороги після зимового періоду. Працівники попрацювали на славу, отримавши задоволення від проведеної роботи.   


 

   21 квітня 2011 року спеціалісти відділу водних ресурсів Апостолівського МУВГ та учні Жовтокам`янської ЗОШ провели заходи, по благоустрою та озелененню берега річки Жовтенької в селі Жовте, присвячені Дню довкілля.  
   Спільно зі школярами було посаджено 142 верби понад берегом річки. У народі кажуть, де ростуть верболози, там водні джерела чисті. Верба є природним фільтром усіляких домішок, що містяться у водах річок та озер, недаремно люди завжди брали воду для пиття під вербою. Дерева були висаджені в прибережній парковій зоні річки, що знаходиться за 200 метрів від школи, тому учні будуть постійно доглядати за ними.  На шкільному подвір’ї висаджено 12 дерев та 20 кущів. 
   Школярі розповіли, що в них існує три екологічних стежинки, а цього року вони вже упорядкували та відновили природне водне джерело неподалік села Жовте. 
    Від проведеної роботи всі отримали велике задоволення, а головне, що діти усвідомлюють важливість та велику значимість проведених заходів.     
      28 квітня 2011 року, в рамках проведення «Місячника благоустрою», фахівці Апостолівського МУВГ разом з учнями Михайлівської ЗОШ провели заходи по благоустрою та озелененню берегової лінії річки Кам’янка в селі Михайлівка.   Було вирішено, що понад берегом найкраще висаджувати верби, так як саме це дерево  в свідомості українців є образом води, джерела, річки та ставка.
        Ділянка берега річки, на яку було вирішено висаджувати дерева, знаходиться на відстані 150 метрів від школи, тому висаджені дерева постійно будуть під пильною увагою школярів. Спільно зі школярами було висаджено 105 верб та 5 кущів.    


 


 

 


 

День довкілля 2009

       22 квітня 2009 року в на березі Каховського водосховища біля села Мар`янське спеціалісти відділу водних ресурсів Апостолівського МУВГ та учні 8 класу Мар`янської ЗОШ № 1 проводили заходи по благоустрою та озелененню.  Зі вступним словом до школярів звернулись інженер з використання ВР І кат. Павлюк О.Л. та інженер з використання ВР Ліпінський Ю.Л. У своїх промовах вони закликали до дбайливого ставлення до природи.

 
       В прибережній смузі водосховища учасники заходів розподілившись на дві команди позбирали все сміття, що залишають недбайливі  відпочиваючі. Понад берегом висадили  верби.  Коли все сміття було прибрано, учням запропонували ознайомитись з роботою насосної станції №25 АМУВГ. Пізнавальну та дуже цікаву екскурсію провила для дітей начальник відділу ВР Чорба Т.І. По завершені акції кожний з учасників отримав пам’ятну брошуру, в якій міститься інформація про водні ресурси Апостолівського краю, про святкування Дня довкілля, про проблему сміття та шляхи її вирішення. 
       День довкілля гарна нагода для кожного громадянина оцінити стан нашого довкілля та усвідомити, що кожний з нас повинен почати діяти для вирішення головного завдання – збереження всього життя на землі для майбутніх поколінь.


 

АМУВГ © 2019