http://vvr.at.ua

Неділя, 21.04.2019, 05:17 Адміністратор сайту - Ліпінський Ю.Л.

Вы вошли как Гість | Группа "Гості" | RSS  Структура Діяльність Контакти |          | Мой профиль | Выход

Меню сайта
Разделы новостей
===================

===================
=
Форма входа
Календарь
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Поиск
Друзья сайта


Статистика 
 
   З метою підвищення рівня обізнаності та виховання відповідальності щодо раціонального використання, охорони та відтворення водних ресурсів та на виконання доручення Голови Держводгоспу України від 03.07.2007 р. № 2369/9/11-07 в Апостолівському МУВГ проводиться еколого-просвітницька акція «День Дніпра».
 
      Метою акції є формування екологічного світогляду, охорона та відтворення водних ресурсів, підвищення рівня обізнаності громадськості з питань раціонального використання води враховуючи важливу роль водно-ресурсного потенціалу Дніпра у розвитку економіки країни.
 

 До Міжнародного дня Дніпра Апостолівське міжрайонне управління водного господарства підготувало два буклети – «Дніпро – це наше майбутнє!» та «Токівський каскадний водоспад».

Powered by

Publish for Free

Powered by

Publish for Free

 

 
День Дніпра 2011
 
     По території нашого району протікає річка Дніпро, яка є найбільшою річкою України та третьою в Європі. Понад 20 тис. річок несуть свої води у Дніпро, формуючи його стік. В останні роки в Україні склалась добра традиція – проводити заходи присвячені святкуванню Дня Дніпра.

 

    Метою акції є формування екологічного світогляду, охорона та відтворення водних ресурсів, підвищення рівня обізнаності громадськості з питань раціонального використання води. Враховуючи те, що водою Дніпра користується 70% населення України (у тому числі понад 30 мільйонів людей, 50 великих міст і промислових центрів, понад 10 000 підприємств, 2 200 сільських і понад 1000 комунальних господарств, 50 великих зрошувальних систем), його роль у розвитку та житті країни надзвичайно важлива.  

 

    Дуже шкода, що не всі наші громадяни усвідомлюють значення Дніпра. Сучасний екологічний стан Дніпра можна оцінити як критичний. Сто років назад  з річки можна було пити воду, а зараз в ній навіть купатися не рекомендовано. Очевидно, що основна роль у вирішені проблем річки та її оздоровлення припаде на долю підростаючого покоління.

 

    2 липня цього року в Україні відзначався «Міжнародний День Дніпра».  На початку липня спеціалісти Апостолівського МУВГ, в дитячому оздоровчому таборі «Зміни» та в Мар’янських  школах  №1 та №2, провели екологічні бесіди, присвячені Дню Дніпра.

 

    Фахівці розповіли дітям про водні ресурси Апостолівського району. Дітлахи розказали про водні ресурси на яких вони полюбляють відпочивати в літку. Найулюбленішим місцем відпочинку діти назвали – Каховське водосховище. Спеціалісти повідали історію створення водосховища, про позитивні та негативні наслідки його будівництва та про його сучасний стан. Всі отримали брошури про водні об’єкти розташовані на території Мар’янської сільської ради. 
    Фахівці закликали дітей до дбайливого ставлення до водних ресурсів. Ми сподіваємось, що завдяки таким акціям, береги наших водойм стануть чистішими, а це наше здоров’я і щасливе майбутнє наших дітей!
 
День Дніпра 2010
 
  20 липня 2010 року фахівцями відділу водних ресурсів на березі Каховського в-ща у дитячому оздоровчому таборі «Зміна» були проведені заходи присвячені Дню Дніпра 2010.  
   Було проведено лекцію на тему «Бережемо водні джерела Батьківщини», вікторину на якій задавали питання, а за правильну відповідь діти отримували призи та  конкурс на найкращий малюнок про річку Дніпро. За кращі малюнки діти отримали грамоти та подарунки. Всі учасник були нагороджені яскраво жовтими значками, які відображали тепло та радість у їх серцях. 
 
   Під час бесіди діти розповіли, як їм подобається відпочивати у літньому оздоровчому таборі «Зміна»: про чудовий пляж на березі Каховського водосховища, про дбайливих, чуйних та уважних вожатих, про смачні страви якими їх годують. У табір приїхали діти з різних куточків Дніпропетровщини, але проблема у всіх одна - незадовільний екологічний стан водних джерел, тому вони підтримують проведення заходів присвячених святкуванню до Дня Дніпра. 
 
   З кожним роком екологічний стан водних ресурсів погіршується   водні джерела замулюються та закидаються сміттям, річки дедалі міліють, ставки пересихають. Діти у цьому питанні добре обізнані та розуміють як треба поводитися з головним багатством планети – водою. Чому тоді ми дорослі цього не розуміємо, чому саморуч знищуємо своє багатство? 
 
День Дніпра 2009
 
 
   07 серпня 2009 року спеціалісти відділу водних ресурсів Апостолівського МУВГ  провели заходи присвячені Дню Дніпра, які відбулись   на березі Каховського водосховища  у дитячому оздоровчому таборі "Зміна".
 
    Зі вступним словом до школярів звернулись інженери з використання   водних ресурсів  Ліпінський Ю.Л. та  Полтавець Р.Г. У своїх промовах вони закликали до дбайливого ставлення до водних ресурсів та розповіли про цікаві історії, пов'язані з  річкою Дніпро.
 
   Діти, що відпочивають у таборі, розповіли про те, як вони доглядають за берегом Каховського водосховища. Дітям було запропоновано конкурс малюнків "Дніпро – річка майбутнього". 
 
    Найкращі роботи отримали почесні грамоти, а переможець -  альбом "Вода – основа життя" та пам'ятний сувенір. Найкращі малюнки були відскановані та розміщені на сайті відділу водних ресурсів Апостолівського МУВГ . 
 
    По закінченню заходів спеціалісти відділу водних ресурсів АМУВГ подарували оздоровчому табору  пам'ятний альбом про водні ресурси Апостолівського краю. Керівництво табору "Зміна" висловило побажання і вподальшому співпрацювати в цьому напрямку.
 

АМУВГ © 2019