http://vvr.at.ua

Четвер, 27.06.2019, 07:12 Адміністратор сайту - Ліпінський Ю.Л.

Вы вошли как Гість | Группа "Гості" | RSS  Структура Діяльність Контакти |          | Мой профиль | Выход

Меню сайта
Разделы новостей
===================

===================
=
Форма входа
Календарь
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Поиск
Друзья сайта


СтатистикаГазета АМУВГ

Екологічні уроки в школах

    12 жовтня 2012 року, біля адміністративної будівлі Апостолівського МУВГ, пройшов урочистий мітинг з нагоди Дня Українського козацтва. На мітингу були присутні керівники району, представники підприємств, установ, навчальних закладів та громадських організацій міста. Урочистості розпочались з Гімну України. З вітальним виступом до присутніх звернулись голова Апостолівської райдержадміністрації Леонов А.В. та голова Апостолівської міської ради Протеняк В.М.. Учасники святкування, урочистою ходою пройшли алеями парку до пам’ятника Богдану Хмельницькому, де відбулося покладання квітів.
 
  6 жовтня 2012 року, в суботу, відбулося свято. Жителі Апостолового відзначили іменини рідного міста. 219 років виповнилося йому. Наше місто – це наш рідний дім. У кожного його жителя серце наповнене гордістю за місто, за своїх земляків, за владу, яка переймається проблемами городян.  Апостолове славиться працьовитими людьми, які у різних сферах докладають зусиль для його подальшого розвитку. Серед таких був визнаний номінантом на звання «Кращий за професією» працівник Апостолівського МУВГ Красавчиков Віктор Васильович – слюсар-ремонтник IV розряду ремонтної бригади. Номінанта щиро привітав і вручив Грамоту, подарунок, квіти міський голова В.М.Протеняк. Ось такі вони, герої сьогоднішнього дня, неспокійні і небайдужі, справжні патріоти рідного краю.
  26 червня 2012 року, відповідно до наказу Апостолівського МУВГ «Про проведення конкурсів на звання кращого об’єкта, спеціаліста по професії» від 30.11.2010р. № 211 в Апостолівському МУВГ, була проведена виїзна нарада з підведенню підсумків за І півріччя по конкурсу на звання кращого об’єкта, спеціаліста по професії в АМУВГ. У нараді взяли участь керівний склад управління та ланкові насосних станцій Апостолівської та Широківської експлуатаційних дільниць. На нараді ланкові насосних станцій обмінювались позитивним досвідом роботи та впровадження його у своїй діяльності.
  23 червня 2012 року, на виконання доручення начальник Дніпропетровського обласного управління водних ресурсів від 07.06.2012 № 1198/11-12 працівниками Апостолівського МУВГ, на своїх закріплених територіях, був проведений суботник до Дня Конституції України. Фахівцями Апостолівського МУВГ упорядковано 1,5 га власних та закріплених територій, очищено 200 метрів доріг та 500 метрів берегів від сміття, площа покосу – 55 тис.м2.
  1 червня 2012 року,  напередодні професійного свята, в актовому залі управління пройшли урочисті збори. З привітальною промовою до присутніх звернулися виконучий обов'язки начальника Апостолівського МУВГ – В.В. Бут та інженер з використання водних ресурсів І кат. Ю.Л. Ліпінський.
Грамотами управління нагороджено: ШУЛЯР Василя Івановича - ланкового насосної станції НС № 22; ТЕСЛЯК Олександра Васильовича - машиніста нас. установок НС № 21; ПЕРСАНОВА Сергія Петровича - машиніста нас. установок НС № 25; БАРАНОВА Володимира Анатолійовича - машиніста насосних установок НС № 13; ВОЛНЯНСЬКОГО Володимира Миколайовича – водія а/т засобів; ДЕСЯТНИКОВУ Тетяну Василівну - головного економіста управління; КРАВЧЕНКО Ларису Вікторівну - інженера-енергетика І кат.
 9 лютого 2012 року робочою групою, в складі заступника голови Апостолівської райдержадміністрації Денисенка Г.В., начальника Апостолівського  райвідділу ГУ МНС України в Дніпропетровській області Комарова В. Ю., начальника Софіївського МУВГ Семеряги В. Г., спеціаліста І кат з комунальних питань по ЖКГ Михайлівської с/ради Сібякіна М. Г. та начальника відділу водних ресурсів Апостолівсьгого МУВГ Чорби Т. І., обстежено стан гідротехнічних споруд на р. Кам’янка, на території Михайлівської с/ради, Апостолівського району з метою попередження виникнення ймовірних надзвичайних ситуацій, пов’язаних з підняттям рівня води в річці.

     

  22 січня 2011 року український народ відзначатиме 92 – річницю ухвали Акту Злуки про об’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в єдину Соборну державу. Напередодні свята 21 січня 2011 року в парковій зоні Апостолівського МУВГ біля пам’ятника Богдана Хмельницького пройшов урочистий мітинг з нагоди Дня Соборності України. На нього прийшли керівники району, представники підприємств, установ, навчальних закладів та громадських організацій міста.
     Урочистості розпочались з Гімну України. Урочисто прозвучала пісня про єдину Україну. Учасники мітингу поклали квіти до пам’ятника Богдана Хмельницького. Відзначення Дня Соборності - це наш моральний обов’язок зберегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом за незалежність, соборність та державність України. 
   В грудні 2010 року спеціалісти відділу водних ресурсів зустрілись з головами, селищних та сільських рад Апостолівського та Широківського районах по питанню необхідності передбачати виділення бюджетних коштів на виготовлення проектів водоохоронних зон і прибережних захисних смуг у 2011 році та в кожну раду надіслані відповідні листи. Результатом чого стало внесення в проекти бюджетів рад коштів для проведення робіт по винесенню в натуру водоохоронних зон і прибережних захисних смуг. Розпочалась розробка місцевих екологічних програм, в яких закладаються кошти на розробку проектів та виносу у натуру водоохоронних зон і прибережних захисних смуг.На початку 2011 року до Апостолівського МУВГ почали надходити листи від сільських рад з конкретними сумами, що будуть виділені з місцевих бюджетів на покращання розробку проектів.
 
 
 
   16 грудня 2010 року фахівці відділу водних ресурсів Апостолівського міжрайонного управління водного господарства, впродовж заходів по екологічному вихованню дітей, провели еколого – виховний урок з учнями 5 – 9 класів Червонотоківської ЗОШ. Спеціалісти відділу водних ресурсів підготовили школярам екологічні брошури про водні об'єкти, які розташовані навколо села Червоний Тік. Перед учнями виступили інженер з використання ВР І кат. – Ліпінський Ю.Л. та інженер з використання ВР – Луценко Р.Г. Разом з учнями були обговорені проблеми річки Кам’янки та шляхи покращення її екологічного стану. Учні 6 класу підготували малюнки на тему води. Фахівці відділу водних ресурсів та учні Червонотоківської ЗОШ домовились й надалі співпрацювати в цьому напрямі.


 
 
 
    
  9 грудня 2010 року фахівці відділу водних ресурсів Апостолівського міжрайонного управління водного господарства провели еколого – виховний урок з учнями 5 – 9 класів Широчанської ЗОШ. Екологічна освіта дітей – одне із найважливіших наших завдань. Спеціалісти відділу водних ресурсів підготовили школярам екологічні брошури про водні ресурси рідного краю. Перед учнями виступили спеціалісти Апостолівського МУВГ. У своїх виступах вони висловили глибоку стурбованість станом і якістю водних ресурсів та закликали до бережливого та дбайливого відношення до водних джерел.Фахівці відділу будуть й надалі проводити роботу в цьому напрямі.


 
   
       
         Для підготовки пропуску водопілля, з метою здійснення спостереження за рівнями води на окремих проблемних ділянках річок Апостолівське МУВГ проводить роботу по встановленю тимчасових водпост. 
         28 вересня 2010 року встановлено тимчасовий водпост на річці Кам’янка в селі Михайлівка. 
         6 жовтня 2010 року встановлено тимчасовий водпост на річці Інгулець в селі Андріївка. В той самий час, коли робота була завершена учні сільської школи повертались додому. Фахівці відділу водних ресурсів розповіли їм про свою роботу, кілька легенд про річку Інгулець та закликали бережно ставитись до води. Діти з цікавістю слухали про річку, що протікає в їхньому селі. 
                  

 

  

День Дніпра 2010
В останні роки в Україні склалась добра традиція – проводити заходи присвячені святкуванню Дня Дніпра. Апостолівське МУВГ на виконання доручення Голови Держводгоспу України від 03.07.2007 №2369/9/11-07 щорічно проводить еколого - просвітницьку акцію «День Дніпра» започатковану в 2007 році.
       20 липня ц.р. фахівцями відділу водних ресурсів на березі Каховського в-ща у дитячому оздоровчому таборі «Зміна» були проведені заходи присвячені Дню Дніпра 2010. Відпочиваючим дітям була прочитана лекція на тему «Бережемо водні джерела Батьківщини», проведена екологічна вікторина, за правильну відповідь діти отримували призи та конкурс на найкращий малюнок про річку Дніпро. За кращі малюнки діти отримали грамоти та подарунки. 

 


 

22 серпня 2010 року на центральній площі м. Апостолове працівники Апостолівського МУВГ взяли участь в урочистих заходах до Дня Державного Прапора та 19-ї річниці Незалежності України.


  


9 травня 2010 року працівники Апостолівського МУВГ взяли участь в мітингу присвяченому 65-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні та покладанні квітів до монументу Слави.
 


 
 
Всеукраїнський суботник з благоустрою території населених пунктів 24 квітня 2010 року в Апостолівському МУВГ


 

 

 
  Всесвітній день води 2010
22 березня 2010 року світова спільнота відзначела Всесвітній день води. Усвідомлюючи обмеженість та вразливість водних ресурсів, 2005-2015 роки проголошені Міжнародним десятиріччям дій «Вода для життя» і покликані привернути увагу до проблем, пов’язаних з водним фактором. Враховуючи значення, яке вода має для життєдіяльності людини і всього живого на землі, вже стало традицією проведення заходів, присвячених Всесвітньому дню води.
Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води пов’язана із погіршенням кількості якісних водних ресурсів у світі і проходить під гаслом "Чиста вода для здорового світу”. Заходи щодо поліпшення стану водних ресурсів можуть бути ефективними лише за умов інтеграції зусиль споживачів, науковців, фахівців і громадськості як на національному, так і на міжнародному рівні.
Одним з головних фактором несприятливого санітарного стану водних об’єктів є поводження з відходами. Залишаються низька екологічна свідомість населення; відсутність ефективних систем зберігання, транспортування, утилізації, знешкодження та захоронення відходів; незадовільне фінансове забезпечення заходів щодо поводження з ними.
При обстежені берегів річок та водойм нашого району було виявлено вкрай не задовільне ставлення населення до навколишнього середовища. Особливо гостро проблема засмічення берегів проявляється вздовж берега Каховського водосховища, де не дбайливі відпочивальники залишають після себе гори сміття. Ми повинні пам'ятати, що забруднюючи водойми та річки тим самим погіршуємо якість питної води, вкорочуємо собі життя.
Та все ж таки хочеться вірити, що екологічний стан та якість води в Україні покращиться і все це можливо, якщо кожний з нас не буде байдужим до цих проблем.
Цьогорічні заходи, присвячені Всесвітньому дню води, фахівцями Апостолівського міжрайонного управління водного господарства були проведені в школах Апостолівського та Широківського районах.
17 березня 2010 року фахівці відділу водних ресурсів завітали до Кам’янської ЗОШ та Михайло– Заводської ЗОШ, де разом з учнями обговорили проблеми річки Кам’янки та шляхи покращення її екологічного стану.
18 березня 2010 року спеціалісти відділу відвідали Олександрівську СЗШ, Водянську СЗШ та Степівську СЗШ. З учнями 5 – 11 класів проведено екологічні уроки на тему "Вода – основа життя”. Учні стривожені екологічним станом водойм регіону.
19 березня 2010 року в Широківській СЗШ №1 та СЗШ №2 з учнями 6 – 8 класів була проведена бесіда про сьогоднішній стан річок району та про шляхи покращення їх екологічного стану.
В усіх школах з учнями третіх класів проведено конкурс на найкращий малюнок про воду. Від учнів Миролюбівської СЗШ – Капітонова Ю., Прохоренко А., Зубова А., Близнюк А. надійшли чудові малюнки на тему води, а також твори на екологічну тематику від – Децик А. та Зубова А.
До Всесвітнього дня води фахівці Апостолівського МУВГ випустили інформаційний бюлетень та розповсюдили його безкоштовно серед шкіл Апостолівського та Широківського районів, районних державних адміністрацій, міських та сільських рад.
20 березня 2010 року в районні газеті "Апостолівські новини” вийшла стаття інженера з використання ВР Ікат. Ю.Л. Ліпінського на тему "Вода для життя”, присвячена Всесвітньому дня води.
27 березня 2010 року в Широківській районній газеті "Вісник” вийшла стаття інженера з використання ВР Р.Г. Полтавець на тему "Всесвітній день води”.

АМУВГ © 2019