http://vvr.at.ua

Понеділок, 18.02.2019, 15:16 Адміністратор сайту - Ліпінський Ю.Л.

Вы вошли как Гість | Группа "Гості" | RSS  Структура Діяльність Контакти |          | Мой профиль | Выход

Меню сайта
Разделы новостей
===================

===================
=
Форма входа
Календарь
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Поиск
Друзья сайта


Статистика
 

_________________

27 березня спеціалісти водних ресурсів Апостолівського МУВГ прийняли участь у щомісячній нараді директорів шкіл Апостолівського району. Одним з питань, яке розглядалось на нараді, було питання про спільну роботу у формуванні екологічної свідомості підростаючого покоління (школярів).

  З пропозиціями про взаємодію у здійснені заходів екологічного напрямку: проведенню спільних акцій на тему водних з ресурсів, заходів по пошуку, впорядкуванню та відновленню джерел до присутніх звернулись начальник відділу водних ресурсів Чорба Т.І. та інженер з використання водних ресурсів Ліпінський Ю.Л. Були розглянуті основні напрямки роботи по підвищенню інтересів молоді до питань охорони довкілля, зацікавленості та турботи про довкілля нашого регіону.  
  Директори районних шкіл з розумінням віднеслись до запропонованих дій. Було висловлено бажання активно співпрацювати з Апостолівським управлінням водного господарства щодо здійснення запланованих заходів з питань екологічного виховання дітей (проведення екскурсій, пошук та розчищення джерел, організації конкурсів та вікторин на тему довкілля, круглих столів, та ін.).

_________________

  20 березня 2009 року Апостолівське міжрайонне управління водного господарства провело заходи присвячені Всесвітньому дню води. В управлінні відбулися урочисті збори, на яких керівник та спеціалісти управління доповіли про стан водних ресурсів та відзначили спеціалістів, які своєю плідною працею зробили внесок у розвиток водного господарства та здійснення водоохоронних заходів.  
  Зі вступним словом до присутніх звернувся начальник управління - Черствий Олексій Васильович. У своїй промові він наголосив про важливість проведення екологічних акцій та заходів інформування широких кіл громадськості щодо проблем стану водних ресурсів регіону, окреслив основні завдання та напрямки у їх вирішенні. 

  З доповіддю виступив інженер з використання водних ресурсів Ліпінський Юрій Леонідович. У своєму виступі він зазначив роль водних ресурсів у житті людини та їх сучасний стан. Відзначив важливість проведення святкування Всесвітнього дня води та наголосив, що цьогорічна його тематика присвячена транскордонним водам. 
  Після закінчення виступів начальник управління Черствий О.В. та начальник відділу водних ресурсів Чорба Т.І. розпочали нагородження спеціалістів – активістів водного господарства. Почесні грамоти за вагомий внесок у розвиток меліорації та водного господарства та сумлінну працю отримали: Кононенко А.М., Соколик О.В., Чорба Т.І., Берьозкін О.Ю., Бистрова Т.І.


  Святкування Всесвітнього дня води було продовжено у школах села Ленінське. Місце проведення було обрано не випадково, так як село розташоване на березі Каховського водосховища, тому проблеми пов’язані з транскордонними водами його жителям знайомі.  
Перед учнями 5 – 8 класів виступили спеціалісти Апостолівського МУВГ – Ліпінський Ю.Л. та Павлюк О.Л., які у своїх доповідях закликали до бережливого та дбайливого відношення до водних ресурсів. Учні підготували реферати та презентацію проекту щодо проблем Каховського водосховища та річки Базавлук. Школярі активно приймали участь у конкурсах на найкращий вірш та у виставці малюнків про воду. Переможців було нагороджено почесними грамотами Апостолівського МУВГ та пам’ятними подарунками від спонсорів.   

АМУВГ © 2019